Druczek

fORM śMIECI

 .                 .   ogoszenia

Przetarg nieograniczony NR 02/2016

„Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Bogatyni ul. Białogórska 7

ogłasza przetarg nieograniczony Nr 02/2016   na:


Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w zakresie termomodernizacji pięciu budynków wielorodzinnych Spółdzielni Mieszkaniowej w Bogatyni.


Pisemne oferty spełniające warunki opisane w specyfikacji, należy składać w zamkniętej kopercie z napisem "PRZETARG NR 02/2016" w sekretariacie Spółdzielni Mieszkaniowej w Bogatyni, przy ulicy Białogórskiej 7, do dnia 6 września 2016 roku do godziny 1400.
Otwarcie ofert nastąpi w dniu 7 września 2016 roku, o godzinie 1300.
Szczegółowe informacje dotyczące przetargu można uzyskać u  osoby upoważnionej do kontaktu z oferentami. Telefon kontaktowy (75)77 32 675.
Spółdzielnia Mieszkaniowa zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn”.
  


                                                                    

 Z poważaniem

                                                                       Zarząd Spółdzielni


 

W przypadku kiedy nie można otworzyć dokumentów, proszę kliknąć w LINK.

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 59,70 m2.

dcd2200455fc56c5c362ceffddaff002 klucz

    Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni posiada do wynajęcia lokal mieszkalny. Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze budynku usługowo-mieszkalnego przy ul. L. Wyczółkowskiego 42f w Bogatyni, w którym na parterze znajduje się sklep „Żabka”. Lokal o powierzchni 59,70m2, składa się z trzech pokoi (w tym jeden z aneksem kuchennym), łazienki i przedpokoju, posiada osobne, niezależne wejście do części mieszkalnej budynku.
  Lokal jest wyposażony w nowoczesną, energooszczędną elektryczną instalację grzewczą. Zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Spółdzielni przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni. Cena wynajmu lokalu do uzgodnienia z Zarządem Spółdzielni. Lokal jest do wglądu, bliższych informacji udziela dział członkowsko-mieszkaniowy SM, pod nr tel. 75 77 32 675 wew. 104. 

Zarząd SM

Stabilna sytuacja finansowa

RozliczenieZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że:

Opinia niezależnego biegłego rewidenta, badającego sprawozdanie finansowe Spółdzielni za 2013 rok, potwierdza, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bogatyni, zniwelowała straty finansowe z lat ubiegłych do zera.
Wspólne wieloletnie działania mieszkańców, rady nadzorczej oraz zarządu, spowodowały, że sytuacja finansowa Spółdzielni stała się stabilna, a terminowo regulowane płatności stawiają Spółdzielnię w szeregu wiarygodnych partnerów współpracy gospodarczej.

ŚMIECI

 


132804Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bogatyni informuje wszystkich mieszkańców, że od lipca 2013 roku wpłaty z tytułu „opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi", zgodnie ze złożonymi deklaracjami, należy dokonywać na rachunek GMINY BOGATYNIA lub w kasie GMINY w terminie do ostatniego dnia każdego miesiąca.

FORMULARZ : DRUCZEK-ŚMIECI 

Lokal do wynajęcia 67,35m2

dcd2200455fc56c5c362ceffddaff002 klucz

       

O G Ł O S Z E N I E

 

   „Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni posiada do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. L. Wyczółkowskiego 42C w Bogatyni.Lokal o powierzchni 67,35m2 z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. Lokal można obejrzeć w godzinach urzędowania biura Spółdzielni. Zainteresowanych prosimy o składanie wniosków w biurze Spółdzielni przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni. Cena wynajmu lokalu do uzgodnienia. Bliższych informacji udziela dział członkowsko-mieszkaniowy SM pod nr tel. 75 77 32 675 wew. 104”

  

Z poważaniem
Zarząd SM

SmartNews.com

Copyright © 2011 sm.bogatynia.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.