Druczek

fORM śMIECI

 .                 .   ogoszenia

Informacja o uzyskaniu dotacji

INFORMACJA O UZYSKANIU DOTACJI

 

Informacja o uzyskaniu dotacji- załącznik.

Stabilna sytuacja finansowa

RozliczenieZarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje, że:

Opinia niezależnego biegłego rewidenta, badającego sprawozdanie finansowe Spółdzielni za 2013 rok, potwierdza, że Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bogatyni, zniwelowała straty finansowe z lat ubiegłych do zera.
Wspólne wieloletnie działania mieszkańców, rady nadzorczej oraz zarządu, spowodowały, że sytuacja finansowa Spółdzielni stała się stabilna, a terminowo regulowane płatności stawiają Spółdzielnię w szeregu wiarygodnych partnerów współpracy gospodarczej.

ŚMIECI

 


132804Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bogatyni informuje wszystkich mieszkańców, że od lipca 2013 roku wpłaty z tytułu „opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi", zgodnie ze złożonymi deklaracjami, należy dokonywać na rachunek GMINY BOGATYNIA lub w kasie GMINY w terminie do ostatniego dnia każdego miesiąca.

FORMULARZ : DRUCZEK-ŚMIECI 

Lokal do wynajęcia 67,35m2

dcd2200455fc56c5c362ceffddaff002 klucz

       

O G Ł O S Z E N I E

 

   „Spółdzielnia Mieszkaniowa z siedzibą przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni posiada do wynajęcia lokal użytkowy przy ul. L. Wyczółkowskiego 42C w Bogatyni.Lokal o powierzchni 67,35m2 z przeznaczeniem na działalność gospodarczą. Lokal można obejrzeć w godzinach urzędowania biura Spółdzielni. Zainteresowanych prosimy o składanie wniosków w biurze Spółdzielni przy ul. Białogórskiej 7 w Bogatyni. Cena wynajmu lokalu do uzgodnienia. Bliższych informacji udziela dział członkowsko-mieszkaniowy SM pod nr tel. 75 77 32 675 wew. 104”

  

Z poważaniem
Zarząd SM

SmartNews.com

Copyright © 2011 sm.bogatynia.org. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.